logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.02921505201399 15.775760153322896 Jan Novosad - PODLAHY http://www.podlahy-novosad.cz
náhled www - www-podlahy-novosad.png

Jan Novosad - PODLAHY

Nabízíme kompletní sortiment dřevěných podlah tuzemských producentů, ale i renomovaných světových výrobců. Jedná se zejména o masivní parkety a mozaiky z dubu, buku, javoru a jasanu vyrobené v Čechách. Zákazníkům poskytujeme zhotovení nových dřevěných roštů i opravy původních roštů včetně záklopů. Dále provádíme pokládky plovoucích, vinylových, korkových, kobercových podlah a marmolea. Samozřejmostí jsou i veškeré přípravné práce včetně odstranění původních krytin, frézování a oprav prasklin betonu (sešívání), stěrkování apod. K montáži a renovaci používáme laky, tmely, lepidla a vyrovnávací hmoty od prověřených firem jako jsou Bona, Thomsit a Uzin. Najdete nás také na Facebooku.

Web: http://www.podlahy-novosad.cz


Adresa: Jan Novosad - PODLAHY Na Spravedlnosti 1533
530 02  Pardubice-Zelené Předměstí http://www.podlahy-novosad.cz


mobil: +420 777 603 434

mail: j.novosad@centrum.cz

Kategorie

Klíčová slova

dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, marmoleum, pardubice, pardubicko, podlahářství, podlahářské práce, stěrkování, opravy prasklin betonu, sešívání, podlahové krytiny

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz