logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.7277821946 13.3615776656 Mgr. Miroslava Baštová http://www.kineziologie-plzen.cz/
náhled www - www-kineziologie-plzen.png

Mgr. Miroslava Baštová

Kineziologii se věnuji již přes 15 let. Absolvovala jsem 14 stupňů kineziologie One Brain u americké lektorky Carol Ann Hontz, kurzy homeopatie, reiki a alternativní medicíny. Za tu dobu jsem vyslechla spoustu příběhů o lidské bolesti a neštěstí. Sama vím, jak může lidská duše bolet. Dnes žiji s pocitem vnitřního klidu a také si toho vážím. Pokud člověk chce, může žít svobodně bez svázanosti s minulostí a bez strachu z budoucnosti. Každý z nás si v životě vybere cestu, na kterou dobře vidí. Já se snažím lidem oči otvírat, aby sami dohlédli co nejdál.

Web: http://www.kineziologie-plzen.cz/


Adresa: Mgr. Miroslava Baštová U Borských kasáren 3
301 00  Plzeň http://www.kineziologie-plzen.cz/


mobil: +420 606 833 000

mail: mirka.bastova@seznam.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz