logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0799879 14,4072446 Aurum Clinic s. r. o. http://www.aurumclinic.net/
náhled www - www-aurum.png

Aurum Clinic s. r. o.

Specializujeme se na laserové odstranění vrásek a nedokonalostí pleti. Tvarujeme bradu a oblast lícních kostí, aplikujeme výplň METACRILL®u povislých koutků úst nebo při úpravě velikosti poprsí. Aurum Clinic je klinika plastické a estetické medicíny, která je zároveň PRVNÍM EVROPSKÝM ŠKOLÍCÍM A APLIKAČNÍM CENTREM METACRILLU®.

Web: http://www.aurumclinic.net/


Adresa: Aurum Clinic s. r. o. Zborovská 79/56
15000  Praha 5 - Malá Strana http://www.aurumclinic.net/


mobil: +420 722 725 703

mobil: +420 601 322 822

mail: drnemeckovaivana@gmail.com

Kategorie

Klíčová slova

Odstranění vrásek - pomocí HIFU, Silkpeel, mezoterapie, Metacrill Zvětšení rtů - výplňové materiály, Metacrill Korekce povislých koutků - peeling, kosmetika, HIFU, výplňové materiály, Metacrill Zvýraznění dolní čelisti, brady - Metacrill Vypnutí kůže krku a dekoltu - HIFU, karboxyterapie, mezoterapie, výplňové materiály, Metacrill Zpevnění, zvětšení a korekce tvaru prsou - HIFU, výplňové materiály, Metacrill Napnutí povislé kůže paží a omlazení rukou - HIFU, karboxyterapie Zvětšení a dotvarování hyždí, genitálií - Metacrill Zvětšení objemu penisu - Metacrill Úprava tvaru penisu - Metacrill Opravy jizev, deformit - HIFU, Metacrill Odstranění tukových polštářů - HIFU, karboxyterapie, masáže, lymfodrenáže Odstranění celulitidy - HIFU, karboxyterapie, masáže, lymfodrenáže Formování a zpevnění těla - dietologie, HIFU, karboxyterapie, masáže, lymfodrenáže Kosmetika, manikúra, pedikúra, lymfodrenáže, masáže Odstranění ochablé kůže obličeje, krku, čela pomocí HIFU, výplňovými materiály Omlazení a biorevitalizace pleti -pomocí HIFU, mezoterapie, peeling, výplňové materiály, Metacrill, praha, v praze

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz