logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48,9650282 14,4795934 EuroRenova - RENOVACE EUROOKEN http://www.eurorenova.cz
náhled www - www-eurorenova.png

EuroRenova - RENOVACE EUROOKEN

Specializujeme se na řešení vad a problémů, které vznikají používáním eurooken a dveří – zejména se jedná o mechanické poškození, odlupování nátěrů, netěsnost, drhnutí křídel, hniloba rámů. Provádíme kompletní servis oken – záruční i pozáruční včetně diagnostiky vad a jejich odstraňováním u všech typů eurooken a dveří – dřevěných, plastových, hliníkových. Vaše starší eurookna a dveře dokážeme také modernizovat. Specializujeme se zejména na renovace dřevěných eurooken a dveří poškozených působením povětrnostních vlivů, včetně krupobití. Naším cílem je ať jsou Vaše okna stále jako nová. Podívejte se na naše realizované zakázky.

Web: http://www.eurorenova.cz


Adresa: EuroRenova - RENOVACE EUROOKEN Budovcova 614/11
37001  České Budějovice http://www.eurorenova.cz


mobil: +420 737 399 699

mail: info@eurorenova.cz

Kategorie

Klíčová slova

servis oken, servis eurooken, renovace eurooken, euro okna, eurookna, servis dveří, české budějovice,

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz