logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,9655597 14,3825157 Kosmetika Praha - Zbraslav http://www.kosmetika.janatova.cz
náhled www - webshot.jpg

Kosmetika Praha - Zbraslav

Provozujeme kosmetický salon v Praze - Zbraslavi. Provádíme čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ošetření ozonizérem, pedikúru, masáže, barvení řas a obočí, depilace teplým voskem a parafínové zábaly na ruce.

Web: http://www.kosmetika.janatova.cz


Adresa: Kosmetika Praha - Zbraslav Svépomoci 1184
156 00  Praha-Zbraslav http://www.kosmetika.janatova.cz


mobil: +420 603 294 330

mail: kosmetikaolca@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

kosmetika, kosmetický salon, kosmetické salony, v Praze, Praha, Zbraslav, Zbraslavi, čištění pleti, kosmetické služby, ultrazvuková špachtle, ultrazvukovou špachtlí, ozonizér, ozonizérem, pedikúra, parafínové zábaly, parafínový zábal, depilace teplým voskem, masáže, barvení řas a obočí

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz